Argo SD1E-A2/H2S6A-24DIN 2-Position 2-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC DIN Rail Mount, Free Flow Neutral
In stock
Quantity
SKU: SD1E-A2/H2S6A-24DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd1e-A2/H2s6a-24Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 24 Vdc Din, Free Flow Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD1E-A2/H2S6A-24DIN 2-Position 2-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC DIN Rail Mount, Free Flow Neutral”