Argo SD1E-A3/H2S7A-12DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 12 VDC Deutsch Connector, Port 3 Check Valve, Free Flow (2→1)
In stock
Quantity
SKU: SD1E-A3/H2S7A-12DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd1e-A3/H2s7a-12Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P3w, C-8-3, 12 Vdc Deutsch, Port 3 Check, Free Flow 2 To 1 for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD1E-A3/H2S7A-12DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 12 VDC Deutsch Connector, Port 3 Check Valve, Free Flow (2→1)”