Argo SD2E-A2/H2I12A-24DT 2-Position 2-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC Deutsch Connector, Flow Blocked (1→2)
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A2/H2I12A-24DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A2/H2i12a-24Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 24 Vdc Deutsch, Flow Blocked 1 To 2 for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A2/H2I12A-24DT 2-Position 2-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC Deutsch Connector, Flow Blocked (1→2)”