Argo SD2E-A3/H2D21A-12DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 12 VDC Deutsch Connector, Normally Open (Port 3 Blocked, 2→1)
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A3/H2D21A-12DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A3/H2d21a-12Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P3w, C-8-3, 12 Vdc Deutsch, Port 3 Blocked, 2 To 1 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A3/H2D21A-12DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 12 VDC Deutsch Connector, Normally Open (Port 3 Blocked, 2→1)”