Argo SD2E-A3/H2D26A-24DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC Deutsch Connector, Normally Closed (Port 1 Blocked, 3→2)
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A3/H2D26A-24DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A3/H2d26a-24Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P3w, C-8-3, 24 Vdc Deutsch, Port 1 Blocked, 3 To 2 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A3/H2D26A-24DT 2-Position 3-Way DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 24 VDC Deutsch Connector, Normally Closed (Port 1 Blocked, 3→2)”