Argo SD2E-A4/H2R21A-12DT DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 4-Way, C-8-4, 12VDC Deutsch, Neutral with 3→2 and 4→1 Flow Paths
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A4/H2R21A-12DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A4/H2r21a-12Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P4w, C-8-4, 12 Vdc Deutsch, Port 3 To 2, Port 4 To 1 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A4/H2R21A-12DT DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 4-Way, C-8-4, 12VDC Deutsch, Neutral with 3→2 and 4→1 Flow Paths”