Argo SD2E-A4/H2X21A-12DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 12VDC DIN Rail, Dual-Path Neutral (3→4, 2→1)
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A4/H2X21A-12DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A4/H2x21a-12Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P4w, C-8-2, 12 Vdc Din, Port 3 To 4, Port 2 To 1 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A4/H2X21A-12DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 12VDC DIN Rail, Dual-Path Neutral (3→4, 2→1)”