Argo SD2E-A4/H2X21A-24DT DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC Deutsch, Neutral with 3→4 and 2→1 Flow Paths
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A4/H2X21A-24DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A4/H2x21a-24Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P4w, C-8-2, 24 Vdc Deutsch, Port 3 To 4, Port 2 To 1 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A4/H2X21A-24DT DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC Deutsch, Neutral with 3→4 and 2→1 Flow Paths”