Argo SD2E-A4/H2Y11B-24DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC DIN Rail, Port 3 Closed, 2+4→1 Neutral
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A4/H2Y11B-24DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A4/H2y11b-24Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P4w, C-8-2, 24 Vdc Din, Port 3 Blocked, 2&4 To 1 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A4/H2Y11B-24DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC DIN Rail, Port 3 Closed, 2+4→1 Neutral”