Argo SD2E-A4/H2Z11A-24DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC DIN Rail, Neutral with Zero Flow Path
In stock
Quantity
SKU: SD2E-A4/H2Z11A-24DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd2e-A4/H2z11a-24Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P4w, C-8-2, 24 Vdc Din, All Blocked Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD2E-A4/H2Z11A-24DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2P4W, C-8-2, 24VDC DIN Rail, Neutral with Zero Flow Path”