Hawe NBVP 16 G/B2.0-G24-PYD Directional Poppet Valve – D03 (NG6), 3-Position 4-Way, All Ports Blocked, 24 VDC DIN Plug, 5.28 GPM, 5800 PSI, 2.0 mm Orifice, Pressure Relief Module
In stock
Quantity
SKU: 6963 0492-65.HW Category: Brand:
There are no reviews yet.
Be the first to review “Hawe NBVP 16 G/B2.0-G24-PYD Directional Poppet Valve – D03 (NG6), 3-Position 4-Way, All Ports Blocked, 24 VDC DIN Plug, 5.28 GPM, 5800 PSI, 2.0 mm Orifice, Pressure Relief Module”