Argo SD1E-A2/H2S5A-24DIN Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Coil, 24 VDC DIN-Mounted, Check Function (1 to 2), Neutral Center
In stock
Quantity
SKU: SD1E-A2/H2S5A-24DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd1e-A2/H2s5a-24Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 24 Vdc Din, Check 1 To 2 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD1E-A2/H2S5A-24DIN Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Coil, 24 VDC DIN-Mounted, Check Function (1 to 2), Neutral Center”