Argo SD1E-A2/H2S5A-24DT Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2P2W, C-8-2 Coil, 24 VDC Deutsch Connector, Check Valve (Port 1→2), Neutral Center
In stock
Quantity
SKU: SD1E-A2/H2S5A-24DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd1e-A2/H2s5a-24Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 24 Vdc Deutsch, Check 1 To 2 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD1E-A2/H2S5A-24DT Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2P2W, C-8-2 Coil, 24 VDC Deutsch Connector, Check Valve (Port 1→2), Neutral Center”