Argo SD1E-A2/H2S6A-120DIN Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Coil, 120 VAC DIN-Mounted, Free-Flow Neutral
In stock
Quantity
SKU: SD1E-A2/H2S6A-120DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd1e-A2/H2s6a-120Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 120 Vac Din, Free Flow Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD1E-A2/H2S6A-120DIN Solenoid DCV — 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Coil, 120 VAC DIN-Mounted, Free-Flow Neutral”