Argo SD3E-A2/H2O2A-12DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Valve, 12 VDC DIN Mount, Flow-Neutral (1→2)
In stock
Quantity
SKU: SD3E-A2/H2O2A-12DIN Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd3e-A2/H2o2a-12Din : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 12 Vdc Din, Flow 1 To 2 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD3E-A2/H2O2A-12DIN DCV: 8 GPM, 5100 PSI, 2-Position 2-Way, C-8-2 Valve, 12 VDC DIN Mount, Flow-Neutral (1→2)”