Argo SD3E-A2 Hydraulic Directional Control Valve – H2O2A-12DT, 2-Position 2-Way, 8 GPM, 5100 PSI, C-8-2, 12 VDC Deutsch Connector, Neutral Flow (1→2)
In stock
Quantity
SKU: SD3E-A2/H2O2A-12DT Category: Brand:
Description
Explore more from our collection.
Quality Sd3e-A2/H2o2a-12Dt : Argo Dcv, 8Gpm, 5100Psi, 2P2w, C-8-2, 12 Vdc Deutsch, Flow 1 To 2 Neutral for your collection.
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “Argo SD3E-A2 Hydraulic Directional Control Valve – H2O2A-12DT, 2-Position 2-Way, 8 GPM, 5100 PSI, C-8-2, 12 VDC Deutsch Connector, Neutral Flow (1→2)”